Collaboration,  streetstyle

You are invited to Cyber Monday Party with TIDESTORE

blogger-cooperation-tidestore-yurtdışından-alışveriş-amerikadan-alışveriş-amerikadan-nasıl-alışveriş-yapılır-Cyber-Monday-cyber-Monday-tide-store-black-Friday-gleam-fashion-blog

Hi everyone, I have great news for you today. I suppose everyone has heard about USA’s biggest shopping craze; the Black Friday. Those of us who cannot participate in this shopping event are sitting here with a frowning face. Well not anymore! Thanks to Cyber Monday,( http://www.tidestore.com/h/Cyber-Monday-1/ ) you can now buy the items that you could not buy in Black Friday at Monday December 1st online. You can order from Turkey thanks to some supporting web sites. For those who are wondering which website to benefit from, my suggestion is TIDESTORE ( http://www.tidestore.com/ )

Herkese merhaba, bu gün size harika bir haberim var. Amerika’nın en büyük alışveriş çılgınlığı olan Black Friday’i sanırım herkes duymuştur. Amerika’da bu alışveriş olayına katılamayan bizler ise üzgün bir surat ifadesi ile bu çılgınlığı uzaktan izliyoruz. Ancak bu durum artık tarih oluyor.  Cyber Monday sayesinde Black Friday’de bulamadığınız ya da gidemediğiniz için alamadığınız ürünleri 1 Aralık Pazartesi günü internetten alabileceksiniz. Bu günü destekleyen bazı alışveriş siteleri aracılığı ile Türkiye’den de sipariş verebileceksiniz. Acaba hangi siteyi kullanalım diye düşünenler için benim bir tavsiyem var TIDESTORE.

tidestore-yurtdışından-alışveriş-amerikadan-alışveriş-amerikadan-nasıl-alışveriş-yapılır-Cyber-Monday-cyber-Monday-tide-store-black-Friday-gleam-fashion-blog-yabancı-blogger-işbirliği

Tidestore will provide us with an incredible shopping experience by reducing its already fair prices. My favourite items on this site are, smart and handy dresses. You can click here to take a look at these dressed. I can guarantee that shopping devotees like ourselves can find everything we are looking for; dresses (http://www.tidestore.com/Wholesale-Dresses-100035/ ), bags, shoes and fashionable clothes.

Tidestore zaten uygun olan fiyatlarını Cyber Monday için daha da uygun düzeye getirecek ve bizim için inanılmaz bir alışveriş deneyimi sunacak. Bu sitede benim favorilerim kesinlikle birbirinden şık ve kullanışlı elbiseler, burayı tıklayarak elbiselere göz atabilirsiniz. Tidestore’dan biz alışveriş tutkunlarının aradığı herşeyi bulabileceğinizi de garanti ederim. Elbiseler, çantalar, ayakkabılar ve son moda kıyafetler.

tidestore-yurtdışından-alışveriş-amerikadan-alışveriş-amerikadan-nasıl-alışveriş-yapılır-Cyber-Monday-cyber-Monday-tide-store-black-Friday-gleam-fashion-blog-yabancı-siteler-güvenilirmi-blogger

As you know, Black Friday is the term used to define the sales on Thanksgiving Day with unbelievable discounts. You can continue this fury after Thanksgiving Day trough websites. Plus you won’t need to sit up all night outside malls. You can sit in front of your computer on Monday at your office and shop online easily. All you have to do is to check the web sites like Tidestore that are supporting this event. Plus this event will surely be useful to overcome Monday syndrome.

Tidestore is a trusted website that delivers to Turkey. In this site, you can find wonderful items for really fair prices. Tidestore will surely be a great choice to benefit from the Cyber Monday ( http://www.tidestore.com/h/Cyber-Monday-1/ ). I already set my eyes on some items. You can register to the website before December 1st and check for your favourite items upfront.

And so you can participate the shopping spree on USA from Turkey and won’t be sorry that you missed this opportunity just because you do not reside in the USA.

Black Friday biliyorsunuz şükran günü yapılan inanılmaz indirimlerle yapılan satışları temsil eder. Şükran gününden sonra da bu çılgınlığa kaldığınız yerden internet siteleri üzerinden devam edebilirsiniz. Hem böylece AVM kapıları önünde sabahlamanıza da gerek kalmayacak. Pazartesi işinizin başına geçip bilgisayarınızı açıp siparişlerinizi kolaylıkla verebileceksiniz. Tek yapmanız gereken ise Tidestore gibi bu etkinliği destekleyen internet sitelerini takip etmek. Hem pazartesi sendromuna da ilaç gibi gelecek bir etkinlik olacağı da kesin.

Tidestore Türkiye’ye gönderim yapan güvenilir bir site. Uygun fiyatlara harika ürünler bulabilirsiniz. Cyber Monday fırsatlarını değerlendirmek için harika bir seçim olacağı kesin. Ben şimdiden gözüme bazı parçalar kestirdim bile. Sizde 1 Aralıktan önce siteye giriş yaparak üyeliğinizi oluşturabilir neler alabileceğinize önceden bakabilirsiniz.

Böylece Amerika’daki alışveriş çılgınlığına sizde Türkiye’den katılmış olacaksınız. Ve Amerika’da ki bu harika etkinliği kaçırdığınız için üzülmeyeceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir